wtorek, 31 grudnia 2013

Wyjątkowy dzień

Dzisiaj jak co roku od trzydziestu paru  lat jest dla mnie wyjątkowy dzień. 
A z okazji nadchodzącego nowego  2014 rok życzę wszystkim tu zaglądającym i nie tylko dużo dużo zdrowia, miłości i radości.

Pozdrawiam serdecznie.

niedziela, 29 grudnia 2013

Coś innego

Dzisiaj mogę pokazać moje nowe prace, które już mają nowych właścicieliZrobiłam dwie pary  kolczyków według własnego pomysłu. Bigle do nich wykonałam własnoręcznie  z srebrnego drutu. Kolczyki powstały z drobnych koralików  TOHO i Fire Polish, które  kupiłam w tym sklepie oraz  czerwonego Howlitu i niebieskiego Jadeitu kupionego dawno temu nie pamiętam gdzie.

 Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

piątek, 6 grudnia 2013

Bombka

U córki w szkole pani poprosiła, że jak ktoś może to żeby przyniósł bombkę, która będzie powieszona na szkolnej choince. I tak oto parę dni  temu powstała bombeczka, którą robiłyśmy wraz z córką, fajnie nam się razem pracowało.  Wykonałyśmy  ją  korzystając z  kursiku Joanny z Kartkowego Zacisza . Kwiatki i listki powycinała, powygniatała i posklejała moja córka. A właśnie zrobiła jeszcze z modeliny bo nie miałyśmy tej masy samo schnącej te białe brokatowe kuleczki według kursu Moniki z Mojej papierowej krainyDziewczyny bardzo serdecznie dziękuje za kursy. Pozostałe ozdoby to piórka, szyszki takie jakie miałam w domy, baźki z brzozy rosnącej w ogrodzie oraz szyszeczki po nasionkach bukowych, kiedyś jak byłam w lesie na grzybach to nazbierałam. A teraz zasypię Was zdjęciami, zrobiłam ich niesamowicie dużo 

 

 


 Bok bombki wykończyłyśmy tasiemką oraz masą szpachlową i sztucznym śniegiem jak również różnymi kolorami brokatu.


Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dzisiaj  bogatego mikołaja

niedziela, 1 grudnia 2013

Nocą

Nie mogłam spać i z nudów zrobiłam proste karteczki oczywiście świąteczne

A  dla rodzinki coś pysznego, tak mi się bynajmniej wydaje. Jest to ciasto drożdżowe. Oczywiście tak się rozszalałam, że zamiast jednego wyszły mi trzy. Pachnie w całym domu. Jak wstaną będą mieli  niespodziankę.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę cudownej, wspaniałej i miłej niedzieli.

Obserwatorzy